Dveře Nábytek z DTD dýhované
Schodiště Nábytek z DTD laminované
Stropy, podlahy (ostatní stavební truhlářství) Nábytek z masivního dřeva
Pro děti Kuchyně
Dárkové předměty Nábytek zahradní
Ostatní - nezařaditelné Křesílka, židle

 

Nabízíme Vám výrobu dřevěných oken různých typů a provedení.  

Dřevěná okna tzv. Eurookna

Nejsme přímý výrobci těchto oken. Kupujeme pouze polotovary od firmy Dare. Poté provádíme vlastní povrchovou úpravu (impregnace bezbarvá, impregnace barevná, 2x lazura Sayerlack) ,  zakování oken (okenní kování Maco), osazení skla. Následuje samozřejmě montáž. Pro tento postup jsme se rozhodli z několika důvodů. Neustálý vývoj a změna profilů u "Eurooken" by nám při běžném provádění nedovolil neustálou obměnu a modernizaci zařízení. Proto polotovary nakupujeme. Poté provádíme s velkou péčí to nejdůležitější pro dlouhou trvanlivost oken a to kvalitní impregnaci a povrchování.

 

Špaletová okna

Vyrábíme i provádíme opravu dříve hojně osazovaných dvojitých (špaletových) oken se dvěma rámy (otevírají se postupně). Můžeme provést i modernizaci a jeden rám osadit "dvojsklem".

 

Speciální okna

Můžeme Vám nabídnout i výrobu a montáž speciálních oken dle vašeho přání. Může se jednat o okna pro historické budovy, speciální okenní rámy, americká okna apod.. Jedná se o nepřeberné množství variant a je samozřejmostí, že se pokusíme vyjít maximálně vstříc Vašim požadavkům.