Schodiště Nábytek z DTD dýhované
Okna Nábytek z DTD laminované
Stropy, podlahy (ostatní stavební truhlářství) Nábytek z masivního dřeva
Pro děti Kuchyně
Dárkové předměty Nábytek zahradní
Ostatní - nezařaditelné Křesílka, židle

 

Nabízíme Vám výrobu jak dřevěných dveří tak i montáž a dodání dveří od jiných  firem jako jsou Dana, Sapeli, Vrána a Kronodoor. Tyto firmy nabízejí především dveře foliované či dýhované. 

Naše nabídka se týká pouze dveří vyrobených z masivuVšechny dveře jsou individuálně vyrobeny, takže vyjdeme maximálně vstříc Vašim požadavkům.

Všechny typy dveří vyrábíme osvědčenou-klasickou metodou. Hlavní rám je začepován. Tím je zaručena maximální pevnost a dlouhá životnost. 

 

Vchodové - vstupní dveře

Pro venkovní dveře doporučujeme dubové dřevo, případně borovicové dřevo. Lépe vyhovuje velkému rozdílu teplot a vlhkosti. Síla dveří je doporučena alespoň na 6cm. Není problém vyrobit i silnější dveře doplněné třeba tepelnou izolační vrstvou.

Co se týče povrchu, je zde opět nepřeberné množství možností. Většinou používáme lazurovací laky od italské firmy Sayerlack či dánské firmy Sadolin.

Interiérové- vnitřní dveře

Zde již nejsme tak limitování typem použitého dřeva, protože rozdíl teplot, vlhkosti není již tak velký jako u vchodových dveří. Můžeme proto použít libovolné dřevo. Síla dveří je většinou 4cm. Povrch většinou bezbarvý polyuretanový lak. Výplně mohou být jak olištované tak vložené. Na výplně se používá sklo, dýha či dřevo.

Pro speciální použití, vzhledem k místu děláme i posuvné dveře či kyvné dveře ("lítačky").

 

Ukázky některých druhů dveří dle rozložení výplní 

Druhy dřeva: