Proč to zkusit s námi

1. Dlouhodobá zkušenost
Jsme na trhu opravdu dlouho.  Neustále získáváme nové zkušenosti, ale také ctíme tradici. Většinu výrobků stále vyrábíme klasickými- osvědčenými metodami za použití novějších strojů a nástrojů. 
2. Komplexní dodávky
Naše dílna je osazena stroji pro úpravu masivního dřeva. Z tohoto důvodu jsme schopni vyrábět téměř libovolné výrobky. Umíme též zpracovávat libovolný deskový materiál a proto zaručujeme zákazníkům komplexní dodávky.
3. Návrh 3D- externí návrhář interiérů
Víme, že nejsme "vševědoucí" a proto se rádi radíme s odborníky. Většinu věcí umíme dobře vyrobit, ale u některých věcí víme, že je mnohem důležitější jejich funkčnost. A proto dlouhodobě spolupracujeme s návrhářem interiérů Ing. Valkem.
4. Rychlé dodávky, žádné sliby, naše termíny platí
Víme, že pokud si danou věc objednáte, chcete ji v určitém termínu. My se snažíme naše termíny plnit. Samozřejmě, že občas dojde ke zdržení pár dnů, ale týdny jsou u nás nemyslitelné. Vždy předem a jasně říkáme kdy danou věc můžeme vyrobit a v případě jakýchkoliv nečekaných události Vás neprodleně informujeme. 

Vzhledem k velikosti firmy a počtu zaměstnanců jsem schopni i větší zakázky zvládat v rozumných termínech. Většinou dodržujeme pravidla, aby na jednotlivých zakázkách pracovalo co nejméně lidí, abychom byli schopni udržovat maximální kvalitu. Při větších zakázkách však práci rozdělujeme mezi více truhlářů, kteří mezi sebou komunikují, nebo jeden řídí celý výrobní proces. I tak zachováváme maximální kvalitu, ale zkracujeme dobu výroby.

5. Zajímavé ceny
Víme, že nejsme nejlacinější. Snažíme se však v poměru kvality a ceny držet na nejvyšší možné úrovni. Pro individuální výrobu, vždy používáme nejkvalitnější dostupné dřevo a i naše výrobní postupy vychází z osvědčené tradice a dlouhé trvanlivosti výrobku než z rychlé a občas i nekvalitní výroby.
6. Velké výrobní prostory
Naše výrobní prostory dosahují 1000m2, což je maximální možná výhoda pro výrobu kvalitních věcí při větších zakázkách. Jsme schopni některé věci bez problému skladovat a nehrozí, že neustálým přenášením a převážením dojde k jejich poškození.
7. Používáme pouze kvalitní dřevo
Protože nakupujeme od velkododavatelů, nemůžeme si pro každé prkýnko jezdit speciálně autem k maloprodejcům. Ano je to určitá výhoda když děláte malé kousky nábytku, pěkně si vyberete požadované množství a kvalitu, ale pro nás je to nepředstavitelné. Proto se snažíme i při nákupu větších objemů (v řádu m3) najít nějakou výhodu. Dosahujeme nižší ceny dřeva a i zajímavé kvality. Při každé dodávce měříme vlhkost materiálu a snažíme se dodané dřevo ihned přebírat. Nevyhovující kvalitu ihned vracíme a horší používáme při výrobě malých dárkových předmětů nebo sérií nábytků pro holandský trh (tam jde o cenu a ne o kvalitu)

Tímto postupem zaručujeme pro Vás vysokou kvalitu za rozumné ceny.

8 Povrch

Dle našeho soudu je kvalitní povrch jednou z nejvíce důležitých věcí na dobře vypadajícím výrobku. Výrobky "nenatíráme štetkou" ač to některé přípravky dovolují, ale vždy zásadně povrchujeme kvalitním laky naším vysokotlakým zařízením.

Na kvalitních lacích rozhodně nešetříme, dlouhodobě spolupracujeme  firmou Colora Hradec Králové, která je přímo  výhradním zástupcem pro ČR nadnárodní firmy Sayerack.

9 Kvalita
Jak už jsme psali výše snažíme se pro Vaši spokojenost a naše dobré jméno dělat maximum. Ze zkušeností však víme, že dřevo je materiál "živý" a někdy nás samotné překvapí. Nemůžeme Vám nic slibovat, ale vždy se snažíme dodat Vám maximální možnou kvalitu. Pokud i tak někdy dojde k nějakým nepřesnostem, vždy se snažíme vše napravit k Vaší plné spokojenosti. Většinou jsme si však natolik jisti námi odvedenou práci, že od Vás nevybíráme žádnou zálohu. Platíte až při přebírání zboží což je určitě výhoda. Pokud nebudete spokojen s kvalitou, můžete....

Můžu popravdě říci, že za novodobou historii Dřevopodniku máme pouze jednu nejasně vyřízenou reklamaci. Byla nám reklamována kvalita dřeva, kterou si zákazník sám dodal....