Průběh zakázky

1. Kontakt s námi (tel, fax, email)
2. Hledání optimální varianty
Máte konkrétní představu, tzn. , velikost, členění a druh materiálu,
zašlete nám Vaše podklady a my Vám v co nejkratší době zpracujeme bezplatně nezávaznou cenovou nabídku. Pro kalkulaci ceny je nutné uvést velikost a členění výrobku, materiál z  kterého má být výrobek vyroben. Určitě potěší i fotografie
Nemáte konkrétní představu
u jednodušších výrobků Vás rádi navštívíme a pomůžeme s výběrem a zaměříme požadovaný výrobek
u funkčně složitějších výrobků (kuchyně, vestavěné skříně apod.) Vám nabídneme našeho externího spolupracovníka, který se zabývá návrhem interiérů. Pomůže poradí a to v 99% naprosto zdarma. Hodina konzultace běžně stojí 500Kč, většinou ji hradíme my pokud si u nás daný výrobek objednáte. (Nemáme moc rádi, pokud někdo zneužívá naši laskavost a jeho tvořivost a nechá si udělat kompletní 3D vizualizaci i s použitým materiálem a pak s tímto obchází ostatní, kteří tyto služby nemají)
3. Cenová nabídka
Na základě získaných informací pro Vás nezávazně vypracujeme cenový návrh i s případným termínem výroby a dokončení. Bude zde uveden i podrobný popis použitého materiálů a doplňků. 
4. Poslední úpravy
Diskuse nad cenovým návrhem a volbou materiálu a kování. Je možné stále vše měnit a upravovat. Po konečném odsouhlasení o objednání věcí je už mnohem horší dělat razantnější změny. Ale po dohodě se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc
5. Výroba
Na základě Vašeho odsouhlasení ceny výrobku, Vám vystavíme zálohovou fakturu (0-20% z ceny), poté zahájíme samotnou výrobu. Deskový materiál nám vozí 2x týdně, masiv 1x týdně. U masivu pokud není u nás uskladněn, vždy ponecháváme fošny ještě "uležet" na dílně. Většinou jsme schopni zahájit výrobu během 14 dní od vaší objednávky.  Dodací lhůty se pohybují mezi 3-6 týdny dle typu a složitosti zakázky.
5. Montáž
V dohodnutém termínu probíhá doprava a montáž výrobku. Po ukončení montáže vždy následuje přebírání výrobku zákazníkem a seznámení s užíváním a údržbou výrobku. Po převzetí následuje doplacení do předem dohodnuté ceny /hotově, nebo bezhotovostním převodem/. Tímto krokem je zakázka ukončena.

 

 

Pro Vaši představu vždy vozíme vzorníky DTD lamina, DTD dýhy a masivního materiálu.